Oiu Sadam

Majutuse, sauna või seminariruumide broneerimine!

 

Loe rohkem!

Oiu Sadam

Oiu Sadam, mis asub kauni Võrtsjärve kaldal, peidab endas hulganisti looduslähedust ning pakub külastajatele majutust, ruume ürituste ja seminaride korraldamiseks ning loomulikult saunatamist. Oiu Sadam on saanud osaks jõulupidudest, koolitustest ning ühistest koosolemistest.

 

MAJUTUS JA IGLUSAUN

Oiu Sadamas asuv hubane palkmaja on suurepärane koht pidustuste pidamiseks. Esimesel korrusel asuv kaminaga peosaal mahutab kuni 24 külalist pika laua taga ning kööginurgast leiab vajaliku kokkamiseks. Teisel korrusel asuvad magamistoad mahutavad kuni 10 inimest ning pakuvad võimalust nautida hommikukohvi ning tõusvat päikest otse terrassilt. Kel soov kere kuumaks kütta saab teha seda ehtsas Iglusaunas, pärast mida on võimalus kasta end karges jõevees. Üle maailma tuntud Iglusaunasid valmistatakse naaberkülas Leies, mistõttu on loogiline, et testida saab seda kiidetud leili just meil! Suvisel ajal on olemas ka grillimisvõimalus ning suitsuahi.

 

RESTORANIMAJA

Palkmaja vahetus läheduses olev restoranimaja on varustatud köögi ja kohviku stiilis istumisalaga, kus kaminakütmise võimalus annab talvekuudel sooja ja loob meeleolu. Teisel korrusel asuvad magamistoad annavad vajadusel öömaja lisa 10 inimesele. Samuti on võimalus pidada seminare ning läbi viia koolitusi teisel korrusel asuvas teatristiilis seminarisaalis, kuhu mahub umbes 50 külalist.

 

MATKARADA

Märkimisväärsed vaated, killukesi ajaloost ning värske õhk - kõike seda leiab Oiu sadama matkarajalt. Poole kilomeetri pikkune rada saab alguse paadisilla juurest ning kulgeb kaarja tõusuga Võrtsjärve lähistele välja. Matkarada asub luha peal ning kõrgeimas kohas jääb jalge alla suisa neli meetrit tühja ruumi. Matkarajal asuvad infotahvlid pajatavad vahvaid lugusid kohalikust elust, loomadest ja taimestikust. Rada on avatud hooajast olenemata, olgu siis vaateks suviselt kihav Võrtsjärv või tõeline talve võlumaa.

 

SADAM

Lisaks majutusteenustele on Oiu südameks Võrtsjärve ametlik sadam. Miks mitte tulla mööda vett Oiu, saunatada ja veeta mõnus õhtu? Olemas on kogu sadama infrastruktuur - kaikohad, slip, paaditankla ja ujuvsillad. Tänassilma jõel näeme!

Saada meile kiri!